HAKKIMIZDA

Kumaşında moda var

33 yıl önce İzmir’de küçük bir atölyede üretime başlayan Baggi’yi Türkiye ve dünya çapında bir marka haline getiren, kaliteye verdiğimiz önemdir.

Takım elbise, damatlık, smokin, ceket ve pantolon… Baggi, erkek giyiminin en değerli parçalarını tasarlarken, klasik tarzların güvenilirliği ve yetenekli tasarımcıların vizyonu arasında özel bir denge kuruyor. Erkeklere en önemli günlerinde eşlik eden bu ürünleri, kaliteyi seçim değil zorunluluk olarak gören bir anlayışla üretiyoruz.

1981’de üretime başladığımız günden bu yana üstün kaliteyi öncelikli tuttuğumuz, dikkat çekici tasarımlarımız önce Türkiye’nin dört bir yanına, daha sonra da dünyanın 100’den fazla ülkesine yayıldı. Yüksek standartlarımız ve ihracat başarımız sayesinde Türk erkek giyim sektörünü dünyada gururla temsil ediyoruz.

Baggi’yi tercih edenleri memnun etmek için bize düşen en önemli görev işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Turgutlu’da yer alan 7500 metrekarelik üretim tesisimizde, 500 kişiyi aşan ekibimiz de bu anlayışla görevlerini yerine getiriyorlar. Baggi üretim tesisleri ayda 18.000 takım elbise kapasitesi ile çalışıyor.

10 kişilik tasarım ekibimiz, özel günlerinizin gerçekten unutulmaz olması için tecrübelerini, yaratıcılıklarını ve vizyonlarını ortaya koyuyorlar. 33 yıl gibi kısa bir sürede bir atölyeden dünyaya yayılan hikayemizde, detaylarıyla ürünlerimizi eşsiz kılan tasarımlarımız büyük rol oynuyor.

Türkiye’nin her yerinde ve dünyanın yaklaşık 100 ülkesinde erkekler hayatlarındaki en unutulmaz anları Baggi ile yaşıyor. Bunun için her gün, en özel günleriniz için gösterdiğiniz özenle çalışıyoruz.